Finca Flor De Liz
Hotellet Finca Flor De Liz Guasca erbjuder närhet till Encenillos Biological Reserve, som ligger cirka 4 km bort. Det finns också en parkering.
Gästerna kan besöka Capilla De Siecha, som finns cirka 25 minuter till fots från detta hotell. Hotellet ligger inom några kvarter från Monserrate Hill. 4,1 km från boendet hittar gästerna Pionono Natural Park.
Rummen inkluderar minibar, samt plattskärms-TV med satellitkanaler för din bekvämlighet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
På rummet
- Minibar
- Terrass
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕌
Vilka landmärken kan vi besöka under vår vistelse på hotellet Finca Flor De Liz?
Pionono Natural Park såväl som Encenillos Biological Reserve är bland de högst rankade landmärkena inom 10 respektive 15 minuters bilresa från hotellet Finca Flor De Liz. - ❓
Finns det parkeringsplatser vid hotellet Finca Flor De Liz?
Gratis privat bilparkering finns på hotellet Finca Flor De Liz gratis. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på hotellet Finca Flor De Liz?
Gästerna på hotellet Finca Flor De Liz måste checka ut till 14:00. - ❓
Vilken avbokningspolicy har hotellet?
Här finns gratis avbokning. För mer information, kontakta personalen på hotellet.